050-9990751

אודות קומיליון

אודות קומיליון

קומיליון מספקת פתרונות בנושאי אינטרנט שונים, אנו עוסקים במכלול רחב של תחומים כמו: בניית אתרים תדמיתיים, עסקיים, חנויות וירטואליות הקמת רשתות חברתיות ועוד, מייעצת לחברות ולעסקים ועוסקת בקידום אתרים באמצעות שיווק אינטראקטיבי וקמפיינים ממומנים בגוגל.

כמו כן יש ברשותנו בעלת שרתים ייעודיים הנמצאים בארץ, לאחסון אתרים . בנוסף אנחנו מספקים שירותי תוכן שיווקי/תדמיתי, תוכן לקידום אתרים, כתיבת קופירייטינג יצירתית ועוד. למעשה, באמצעות קומיליון תוכלו לקבל את כל החבילה השלמה: גם בניית אתר מעוצב וגם תוכן איכותי שיקדם אותו. בקומיליון נמצאים קופירייטרים משונני עיפרון ומהירי מחשבה שרק מחכים לאות מכם על מנת שיוכלו להסתער על מלאכת הכתיבה ואתם יותר ממוזמנים לנסות אותם.

כיום ישנן יותר מ – 1000 חברות אשר נותנות שירות של בניית אתרי אינטרנט ושירותים אינטרנטיים.
הייחודיות שלנו בקומיליון היא שאנחנו שמים דגש על תהליכים מקדימים לעבודה עצמה. על מנת לקבל יבול טוב עלינו לבצע שורה של עיבודים מקדימים כמו: חריש וזריעה ואותו הדבר בדיוק תקף גם לעבודה שלנו כאן ולכן לפני כל עבודה על פרויקט אנו מספקים יעוץ של שעה בתחילתו על מנת לאתר את נקודות התורפה, לטפל בהן מבעוד מועד ולהתוות דרך אסטרטגית שתביא אותנו לתוצאות הרצויות.

בניית האתר וקידומו נעשית ע”י עובדים מקצועיים בתחומם היודעים למתג ולשווק את האתר באופן אופטימאלי למנועי החיפוש השונים ברשת ובראשם כמובן – גוגל.

הבנת צרכי הלקוח הנו אלמנט חשוב ביותר ונמצא בקנה אחד עם ידע וניסיון נרכשים בעולם מתוך עולם האינטרנט בכלל ותחום קידום האתרים בפרט. באמצעות הסינרגיה הזאת בין הבנת צרכי הלקוח מחד וראיית המערכת הכלל מאידך, נקבל אופטימיזציה בבחירת החברה אשר תוביל אותנו להישגים הרצויים.

  • צור קשר 0509990751