050-9990751

משרד דיגיטל – כיצד בוחרים את המשרד שמתאים לצרכים שלנו

<
משרד דיגיטל – כיצד בוחרים את המשרד שמתאים לצרכים שלנו

כל מי שנכנס היום לגוגל ומחפש משרד שמתמחה בתחום של שיווק ופרסום דיגיטלי, בין אם זה משרד שמעסיק צוות גדול או צוות קטן, אזי שהוא יכול למצוא לא מעט שמות של משרדים אשר מציעים מגוון רחב של שירותים אשר על פניו נשמעים מאוד נוצצים ומיוחדים.

בחלק גדול מהמקרים, אך השירותים שמציעים אותם משרדים הם חשובים, יעילים, יכולים לעזור לקידום העסק והצרכים שלו. אך לפני שאנחנו ממהרים לבחור משרד מסוים, עלינו לדעת מה אנחנו צריכים לחפש ולא פחות חשוב, מה הם הצרכים שלנו בכלל, על מנת לדעת מי יכול להתאים לנו ומי פחות.

משרד דיגיטל מתעסק בכל הקשור לשיווק וקידום עסקים ברשת.

במובן מסוים אפשר לומר, שמדובר במשרד פרסום שפועל בזירה האינטרנטית, ולא בזירות המסורתיות של עולם הפרסום, בין אם זה פרסום ושיווק בעיתונות, רדיו, טלוויזיה. משרד דיגיטל פועל ב”עולם החדש”, אתרי אינטרנט, גוגל, פייסבוק, טוויטר, אפליקציות, ובכל מקום בו אנשים גולשים באינטרנט.

משרד דיגיטל עובד בצורה שונה ממשרד פרסום רגיל. הן בזכות העובדה שיש לו כלים אחרים בעזרתם הוא יכלול למדוד את האפקטיביות של הפרסום והן בגלל שמדובר על שוק הרבה יותר גדול, כאשר החלוקה בין שוק מקומי לבינלאומי היא הרבה יותר מטושטשת, וקהל היעד הוא מעט שונה, למרות שהכלים לפלח אותו והכלים למקד את הפרסום לקהלים מסוימים, הם הרבה יותר אפקטיביים.

כיצד יודעים מה אנחנו צריכים?

כאמור, בשלב הראשוני, אנחנו צריכים לדעת מה יכול לעזור לנו, מה אנחנו באמת צריכים. את זה אנחנו צריכים להחליט לפני שנבחר משרד פרסום.

לשם כך אנחנו צריכים לדעת, מה המטרות שלנו בפרסום בדיגיטל, מה התקציב שעומד לרשותנו, מי קהל היעד אליו אנחנו מבקשים לפנות, כיצד אנחנו מבקשים לעשות את זה, ואיך אנחנו מתכוונים לעשות את זה.

ברגע שתהיה לנו תוכנית ברורה או לפחות קווים ברורים, אז יהיה לנו הרבה יותר קל לדעת עם איזה משרד אנחנו אמורים לעבוד ולמי משתלם לנו לפנות. דוגמא טובה כיצד מאפיינים אלה יכולים לעזור לנו היא על פי עניין התקציב והיעד, אם אנחנו עסק קטן, אין טעם שנפנה למשרד דיגיטל שעובד עם חברות גדולות בתקציבים הרבה יותר גדולים משלנו.

כיצד בוחרים משרד דיגיטל?

בשביל לבחור משרד דיגיטל שיתאים לצרכים שלנו, אנחנו צריכים כמה דברים, ראשית, לבדוק מה המשרד מציע לנו מבחינת תוכנית עבודה, שנית, לבחון עבודות אחרות שהמשרד ביצע במהלך השנים, שלישית, לבחון מה גודל המשרד, מה גודל הצוות שיקדיש את הזמן שלו לעבודה על העסק שלנו, מה הם המשאבים בהם הוא משתמש ובאיזה צורה הוא מתכוון לחלק אותם.

חשוב שאנחנו נרגיש בטוחים עם המשרד איתו אנחנו עובדים, מתוך הכרה שזו הולכת להיות עבודה משותפת לטווח הרחוק.

  • צור קשר 0509990751