050-9990751

קידום אתרים

קידום אתרים הוא הדבר הראשון שיש לעשות עם סיום תהליך בניית האתר, בין אם מדובר בקידום אורגני או קידום ממומן בגוגל.קידום אתר נועד ליצור תנועה מספקת אל האתר שלנו ולהביא לקוחות פוטנציאליים.

קידום אתרים – מה זה?
קידום אתרים הוא תהליך שכוללו בתוכו מגוון רחב של פעולות ותפקידו העיקרי הוא גם לקדם את האתר בתוצאות החיפוש המוצגות ללקוחות פוטנציאלים על פני אתרים אחרים. תהליך קידום האתרים הוא תחום דינאמי וחלים בו שינויים רבים, לעיתים פעולות אשר בוצעו על ידי מקדם אתרים כזה או אחר יהפכו ללא רלוונטיים לאחר זמן מה ובעצם יחזירו את המצב לקדמותו.

איך לקדם אתר ברשת?
תחום קידום האתרים כולל פעולות בשני מישורים שונים. המישור הראשון מתייחס כמובן לפעולות ושינויים שיש לבצע באתר עצמו. שינויי מבנה , שילוב מילות מפתח ותוכן ייחודי הן הפעולות הבסיסיות אשר יבוצעו על ידי כל מקדם אך המפתח תלוי כמובן בתוכן של הפריטים השונים המרכיבים את האתר שלכם.

המישור השני מתייחס למכלול הפעולות אותן יבצע מקדם האתרים או חברת קידום האתרים מחוץ לאתר. במכלול פעולות זה יבוצעו פעולות שונות כמו בניית מערך קישורים איכותי שיוביל לקוחות פוטנציאלים לאתרכם, הקמת בלוג לחברה שישפר את הקשר עם הלקוחות ועוד מגוון פעולות שונות שיגרמו לאתר שלכם להיות אטרקטיבי יותר עבור הגולשים ומנועי החיפוש.

ביצוע פעולות נכונות בשני התחומים יכול להקפיץ את האתר שלכם קדימה ולשפר את תנועת המשתמשים אליכם ולשפר את היחס בין הרווחים שתפיקו מהאתר לעלויות ההקמה והתחזוקה שלו. לכן , כאשר אנו בוחרים לקדם אתר כזה או אחר חשוב מאד שנבחר בבעל מקצועי רציני ואיכותי.

בחירה במקדם אתרים לא מקצועי יכולה להוביל לפגיעה בדירוג של האתר בתוצאות החיפוש ואף להוביל לענישה על ידי מנועי החיפוש השונים , פעולה אשר יכולה לדחוק את האתר שלכם עד לדף התוצאות העשירי.

ב – Comillion תמצאו צוות מקדמי אתרים מוכשרים ומקצועיים אשר יספקו לכם את הפתרון המושלם לאתר שלכם. חבילת הקידום שאנו מציעים תבטיח את קידומו של האתר במנועי החיפוש השונים תוך זמן קצר יחסית.

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 052-9788015

  • צור קשר 0509990751