050-9990751

תחזוקת אתרים

תחזוקת אתרים הינה מילה רחבה שמתארת את מגוון המשימות שעל מנהל אתר לבצע כדי שהאתר ישאר באוויר, יראה טוב, יקודם בצורה מוצלחת במנועי החיפוש ויספק חוויית משתמש מספקת.

תחזוקת אתר עם מערכת תוכן
היום נפוץ מאוד לעבוד עם מערכות תוכן לצורך ניהול ותחזוקם השוטף של אתרים. מערכות התוכן המובילות בשוק הינן וורדפרס, דרופל וג’ומלה, וכמות ניכרת של מנהלי אתרים עובדים איתן.

תחזוקת אתר עם מערכת תוכן דורשת ניהול נכון של פוסטים, מאמרים, קישורים ותגיות. במידה ואתרכם אינו אתר סטטי תמצאו את עצמכם בוודאי כותבים פוסטים או מאמרים כדי למשוך אליו עוד קוראים. הוספת תוכן היא דרך אחת לתחזק אתר ולמנוע מהגולשים לאבד את עניינם בו.

תחזוקת הקישורים באתר (קישור נכון כך שכל העמודים נגישים ואין קישורים “שבורים”) נחוצה כדי לוודא שהחומר שהשקעתם שעות כדי לכתוב או לעצב יהיה זמין ונגיש לגולשים. בנוסף, חשוב לקטלג פוסטים ומאמרים באמצעות תגיות נכונות, וכן לכתוב את הפוסטים והמאמרים עצמם בצורה נכונה כך שיזכו לחשיפה גבוהה יותר במנועי חיפוש.

תחזוקת אתרים

תחזוקת אתרי אינטרנט גמישה ונכונה

תחזוקת אתרי אינטרנט איננה דבר של מה בכך ודורשת גמישות ונכונות לעשות שינויים מהירים בעיצוב האתר ותכונותיו. מנהל האתר מוכרח להיות מסוגל לשנות חלקים בעיצוב האתר (להוסיף או להוריד תמונות, לשנות רקעים, לערוך טקסט בכל דפי האתר) או להוסיף לאתר תכונות ורכיבים חדשים (טפסי צור קשר, סליידרים, גלריות, סרטונים, אנימציה).

משימות אלו דורשות לעיתים ידע טכני ועריכת קוד, אך הן נחוצות לכל אתר תוכן שרוצה להציע לגולשים חוויית גלישה איכותית וייחודית. מראה האתר הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר שלו – מראהו הראשוני של האתר יהיה זה שיגרום לגולשים להתעניין בתוכן שלו או לחליפין להירתע ממנו ולעוזבו במהרה. לכן גמישות בעיצוב האתר ונכונות לשנות את העיצוב בעת הצורך בזמן אמת הינן תכונות חיוניות לתחזוקת אתרים.

החברה שמתחזקת את האתר בשבילך

כעת אתם יודעים עד כמה חשוב שתתחזקו את אתרכם בצורה שוטפת ונכונה. אולם תחזוקה שכזאת דורשת זמן רב וידע מקצועי נרחב. לכן חברת אסטרטג מציע לכם שירות חסר תקדים שמעניק מענה מלא לכל דרישות תחזוקת האתרים שלכם. אנו מומחים בעבודה עם מערכות תוכן (וורדפרס, דרופל, ג’ומלה, אד2, מג’נטו ועוד), בעלי שנות ניסיון רבות בקידום אתרים בגוגל וזמינים מסביב לשעון כדי לוודא שהאתר שלכם יעבוד בצורה חלקה ותמיד יראה ויפעל כפי שאתם מצפים ממנו.

אנו נעניק לכם יחס אישי ונדאג שאתרכם תמיד יהיה מעודכן, נקי משגיאות ובעל מוניטין גבוה בגוגל. שירותינו כוללים גם עיצוב מחדש של אתרים, מיתוגם, התאמתם לטלפונים חכמים וטאבלטים וכתיבת מאמרים ותוכן עבורם.
הכל כדי שאתרכם יהי מרשים, מקצועי וגמיש כך שימשוך לקוחותט יבלוט ביחס למתחרים.

התקשרו עכשיו ונשמח לעזור לכם לנהל ולמתג את עצמכם גבוה יותר ברשת לפרטים נוספים 050-9990751

בנוסף לכל מערכת תוכן יש מאפיינים ייחודיים משלה ולכן חשוב לדעת כיצד להתייחס לשגיאות שעלולות לצוץ מעת לעת בשימוש בה. תחזוקתו של אתר כוללת ניתור ותיקון מהיר של שגיאות אשר קשורות למערכת התוכן כדי לוודא שהתוכן זמין תמיד לגולשים באתר.

מוניטין האתר וניהול אתרים בגוגל
מוניטין האתר מושפע ישירות מכמות הגולשים שמבקרת בו, ובישראל ניהול נכון של אתרים בגוגל עוזר לאנשים רבים יותר למצוא את אתרכם ובכך מעלה את המוניטין שלו. ניהול אתרים בגוגל היא עבודה במשרה מלאה שדורשת חיפוש מפרך של מילות קידום מתאימות ולאחר מכן שימוש בקידום ממומן (PPC), קידום אורגני (SEO) וכתיבת מאמרי תוכן רלוונטיים. הכל כדי לדאוג שזרם המשתמשים שמוצא את האתר מדי יום בגוגל יוסיף להתחזק ולא יפחת. תחזוקת אתרים כולל גם פן קידומי זה מאחר ואפילו אם אתרכם מושקע מעל ומעבר ההשקעה הזאת לא תבוא על שכרה אם הגולשים ברשת האינטרנט לא יהיו מודעים לקיומו.

בעקבות ניסיון של שנים אנו יכולים לייעץ ולהגיד מה נכון לעשות, ממה עדיף להיזהר וכיצד לעשות דברים בצורה הטובה ביותר כדי להביא את האתר למצב אופטימאלי.

  • צור קשר 0509990751